Wielki schabowy i awantura na rynku – Agnieszka i Ewa odkrywają smaki Gniezna!

Kulinarna mapa Polski prowadzi Agnieszkę i Ewę do pierwszej stolicy kraju. W najnowszym odcinku programu „Gdzie tu coś zjeść?" nasze bliźniaczki sprawdzą, czy Gniezno karmi po królewsku. Premiera odcinka już w najbliższą niedzielę na antenie Telewizji Antena HD.

Wyprawa do Gniezna okaże się dla sióstr prawdziwym roller coasterem – od nostalgicznych powrotów do przeszłości, aż po nowojorski zgiełk w samym centrum miasta. W programie zobaczymy:

  • Wielki schabowy w oparach PRL – czy gigantyczna porcja klasyka obroni się smakiem, czy pozostanie jedynie wspomnieniem dawnej epoki?
  • Słodka chwila prawdy – testowanie podobno najlepszego tiramisu w mieście. Czy włoski deser faktycznie zasługuje na królewską koronę?
  • Błyskawiczna zmiana kontynentu – Agnieszka i Ewa w kilka minut przeniosą się z gnieźnieńskiego rynku prosto do Nowego Jorku, by przeżyć totalną, kulinarną „awanturę"!

Tradycyjnie prowadzące nie zadowolą się tylko oficjalnymi rekomendacjami. Ich wizyty „w ciemno" i bezkompromisowe opinie pokażą, gdzie i co w Gnieźnie warto zjeść. 

Zapraszamy przed telewizory: „Gdzie tu coś zjeść? – Gniezno" już w najbliższą niedzielę o godz. 13:00 w Telewizji Antena HD.