Rewolucja w Golonce w pepitkę i smaki Ukrainy – Agnieszka i Ewa w Ostrowie Wielkopolskim!

W swojej kulinarnej podróży po Polsce Agnieszka i Ewa nie zwalniają tempa. Tym razem prowadzące program „Gdzie tu coś zjeść?" zawitają do Ostrowa Wielkopolskiego, by sprawdzić, czy lokalne i internetowe rekomendacje pokrywają się z rzeczywistością. Premiera odcinka już w niedzielę, 10 maja o godz. 13:00 na antenie Telewizji Antena HD.

Ostrów Wielkopolski okaże się dla sióstr pełen kontrastów i kulinarnych odkryć. W programie zobaczymy m.in.:

Rewolucyjną Golonkę w pepitkę – czy odważny wystrój idzie w parze z równie wyrazistym smakiem?

Serdeczność ze Wschodu – prowadzące sprawdzą, jak smakuje autentyczna kuchnia ukraińska i dlaczego podbija ona serca mieszkańców.

Włoskie wakacje w środku miasta – Agnieszka i Ewa trafią do miejsca, które sprawi, że poczują się jak w słonecznej Italii.


Jak zawsze nie zabraknie szczerych opinii, sporej dawki humoru, pierwszych razów z potrawami oraz testów „w ciemno", które najlepiej obnażają prawdę o polskiej gastronomii. Czy Ostrów Wielkopolski zachwyci wymagające prowadzące?


Emisja odcinka: niedziela, 10 maja, godz. 13:00 w Telewizji Antena HD.