Zobacz przygodę

ADVENTURE HD

Nasza firma jest koncesjowanym nadawcą dokumentalnego kanału Adventure HD. W jego ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej. W ramówce Adventure HD można oglądać głównie na programy o charakterze przygodowym. Ważnym elementem kanału są też magazyny podróżnicze, jak na przykład Pamiętniki Ziemi, Eko Podróże czy Dzikie Ścieżki Afryki.

Adventure HD jest kierowany głównie do mężczyzn, dlatego w ramówce znajdują się między innymi magazyny łowieckie i wędkarskie. Adventure HD jest również blisko dzikiej przyrody i przygód pełnych adrenaliny.

Adventure HD stawia też na popularne formaty z gatunku docu-reality jak program Celnicy czy Patrol Drogówki, w którym kamery telewizyjne pokazują prawdziwą pracę i życie polskich policjantów. Dla miłośników historii oraz poszukiwania skarbów Adventure HD ma w swojej ofercie programy takie jak Zbieracze z dzikiego zachodu, Cari – królowa handlu czy Łowcy zaginionych skarbów.

Z kolei dla fanów adrenaliny mamy programy Focused oraz Odkrywcy – Przygody Stulecia, w których bohaterowie wspinają się na Mount Everest, skaczą z klifów czy nurkują na bezdechu.

Kanał Adventure HD jest dostępny od 1 września 2014 roku na wyłączność satelitarną na platformie nc+ oraz sieciach kablowych: Vectra, Multimedia, Inea, Toya i wielu innych.

Więcej na www.adventuretv.pl